BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

“Do puthemi çik, pse ke turp?!”/ Ana e ‘Përputhen’ i lë të gjithë pa fjalë, shihni çfarë i bën këngëtarit shqiptar në mes të emisionit (VIDEO)

“Do puthemi çik, pse ke turp?!”/ Ana e

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ Ana Lleshi ishte e ftuar dje në emisionin “n’Kosovë Show”.

Aty ajo foli për emisionin nga i cili u largua, pasi theu rregullin kryesor. Ana tha se nuk i intereson mendimi i të tjerëve dhe se e jeton jetën si do ajo vetë.

Kështu edhe veproi, pasi në një moment ajo puthi këngëtarin e emisionit. “Do puthemi çik, pse ke turp, këtu je dhe pa kamera”, i tha Ana dhe më pas i dhuroi një puthje ne faqe.

“Do puthemi çik, pse ke turp?!”/ Ana e

“Do puthemi çik, pse ke turp?!”/ Ana e

 

Më të lexuarat