BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

“Do rrahë unë dikë me këtë?”/ Agravon situata në ‘Big Brother VIP’, Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë: A jeni në terezi ju, apo bëni vetë! Keni pj*rdhë... (REPLIKAT+VIDEO)

“Do rrahë unë dikë me këtë?”/ Agravon

Këngëtarja Fifi prej disa ditësh ecën nëpër shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ me një shkop në dorë. Mirëpo duket se një gjë e tillë e ka acaruan kolegen e saj, Semin.

Teksa ndodheshin jashtë duke pirë cigare, Fifi nis e flet për sherrin me Monikën, kur kjo e fundit e ka gjuajtur me mandarinë.

Biseda mes Fifit, Semit, Donaldit dhe Granitit:

Fifi: Ja nisi me mandarine me të gjuajtur

Donaldi: E tillë është gjendja, ajo të godet me gjëra ti e godet me gjëra

Fifi: Jo, jo. Nuk jam

Graniti: Edhe ajo po na mungon

Donaldi: Ore pse po thosha nuk fle gjumë pa dëgjuar një “heeejjj”

Semi: Kujdes, kujdes mos më rrih

Fifi: Unë mundem me bërë sherr me fjalë, po unë me u kap e me bërë skena, s’kam bërë kurrë e kurrë s’do bëj. Kështu që të lutem mos e bastardo muhabetin se nuk më pëlqen

Donaldi: Jo shpirt nuk po e bastardoj unë, ju duket të gjithëve

Fifi: E paskam kapë unë shkopin e po ju duket sikur do rrah ndonjë

Semi: Ashtu duket

Fifi: Le të tutën, prit të shkoj të marr shkopin e tutuni me të vërtetë

Semi: Iku tani, e agravoi situatën. Unë nuk qesh me këtë, më vjen keq. Unë do pi këtë cigaren e do iki të fle

Donaldi: Si “The Hunger Games”

Fifi: Fiks si ajo dua të ngjaj

Semi: Larg meje të lutem. Do më dalë prapë ndonjë ëndërr e çuditshme. Duket sikur do rrahësh Monikën me atë shkopin kur vërdallisësh

Fifi: A jeni në terezi ju, apo bëni vetë sikur nuk jeni në terezi. Keni pjerdhë, keni ik nga trutë e kokës. Do rrah unë dikë me këtë, për një pjatë? Jeni në terezi? Pse lëshoni llafe ju e ofendoni njëri-tjetrin, ajo është tjetër send.

Semi: Kujdes, kujdes

Fifi: Kujdes ti, se veç ofenduat

Semi: Për çfarë se rri me shkop vërdallë

Fifi: Rri me shkop, ke problem ti. Kam marrë leje

Semi: Unë nuk të shoh dot me atë shkop

Fifi: Mos më shih pra, ndërro rrugë

Semi: Ok ndërroj rrugë, nuk merrem me ty

Fifi: Është problem i imi, kështu dua të rri unë

Semi: Me shkop nuk është mirë të rrish