BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Gossip

“Do ta pështyja në fytyrë”, pas deklaratës së fortë të Fationit, reagon Melisa

“Do ta pështyja në fytyrë”, pas deklaratës

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fation Kuqari ka bërë një deklaratë të fortë për Melisën, teksa u shpreh se do ta pështynte në fytyrë.

“Konkurrentja që sot do ta pështyja në fytyrë është...”, i tha moderatorja. Fationi u përgjigj pa hezituar, duke thënë “Flokëkuqja”, pra Melisa.

Pas kësaj deklarata Melisa ka reaguar me një video në Instastory ku shfaqet momenti kur ajo debatoi me Fationin kur ishin pjesë e "Përputhen" dhe me gjeste i tregoi se nuk merret më me të. Mesa duket e njëjta përgjigje vlen edhe sot për Fationin.

“Do ta pështyja në fytyrë”, pas deklaratës

Më të lexuarat