BREAKING NEWS

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi: Sot është një ditë shumë e vështirë për mua

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi:
x

Gossip

“Do të doja një skenë erotike me të”, muzikanti Genc Salihu thotë për herë të parë emrin e këngëtares shqiptare me të cilën ka qenë i dashuruar

“Do të doja një skenë erotike me të”, muzikanti

Muzikanti nga Kosova Genc Salihu bëri mbrëmjen e djeshme një rrëfim ndryshe për jetën e tij. I ftuar në emisionin ‘Shiko kush Luan’, ai u bë pjesë e sfidave të ndryshme, duke iu përgjigjur kështu edhe pyetjeve me spec.

Në një prej sfidave, Gencit iu risoll në vëmendje roli i tij në filmin “Martesa” ku ai është puthur në buzë me një mashkull, skenë e cila është komentuar shumë në media.

I pyetur se me cilin mashkull tjetër të famshëm shqiptar do e ripërsëriste atë skenë, Genci tha emrin e Ledri Vulës. Në një tjetër sfidë, Genci tregoi se dikur ka qenë i dashuruar me Ledina Çelon, e pëlqente shumë si dukej, si këndonte dhe do donte një skenë erotike me të.

Më të lexuarat