BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

"Do të doja të isha e martuar vetëm..."/ Kim Kardashian i kërkon falje publikisht ish-bashkëshortit dhe tregon pendesën e madhe: E kam telefonuar për muaj të tërë

"Do të doja të isha e martuar vetëm..."/ Kim Kardashian

Kim Kardashian ka pranuar publikisht se i detyrohet ish-bashkëshortit, Kris Humphries, një falje.

Kardashian tha se ndihet keq për mënyrën se si përfunduan gjërat midis saj dhe ish-lojtarit të “NBA”, shkruan “People”.

"Do të doja të isha e martuar vetëm..."/ Kim Kardashian

Martesa e ish-çiftit zgjati vetëm 72 ditë në atë kohë. Kardashian pranoi se ishte shumë nervoze dhe ndihej nën presion për shkak të filmimit të ceremonisë së martesës për shfaqjen “Keeping Up With the Kardashian”.

Kardashian hodhi poshtë thashethemet se dasma e saj me Humphries, 36 vjeç, ishte një marifet për publicitet.

Kardashian tha se në një moment është ndjerë si “klaustrofobike” gjatë kohës që jetonte bashkë me Cohen.

"Do të doja të isha e martuar vetëm..."/ Kim Kardashian

Kardashian më pas pranoi se e trajtoi ndarjen e tyre “në mënyrë të gabuar”, dhe i detyrohet atij një falje.

Isha aq nervoze për ndarjen nga dikush, e trajtova atë plotësisht në mënyrë të gabuar,”- tha ajo. “Unë u ndava me të në mënyrën më të keqe dhe nuk munda, thjesht nuk dija si të merresha me situatën. Mësova aq shumë nga ajo. Absolutisht që i detyrohem një falje dhe unë u përpoqa ta telefonoja për muaj të tërë pas ndarjes“.

"Do të doja të isha e martuar vetëm..."/ Kim Kardashian

Më vonë, Kardashian tha se Humphries dëshironte anulimin e martesës së tyre në vend të dovorcit, por ajo këmbënguli për një divorc. Duke u kthyer pas në kohë, ajo dëshiron që të kishte zgjedhur anulimin.

Do të doja të isha martuar vetëm një herë“,- tha ajo. Ndërsa Kardashian shmangu të flasë për specifikat që çuan në ndarjen e saj më të fundit nga ish-burri, Kanye West.