BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Gossip

“Do të donte në jetën e tij këngëtare apo prezantuese?”, shihni si përgjigjet Donald Veshaj

“Do të donte në jetën e tij këngëtare apo

Tre muajt e fundit Bora Zemani dhe Donald Veshaj ishin ndër më të komentuarit në mediat rozë.

E gjitha kjo pas trekëndëshit të formuar mes Borës-Donaldit-Beatrixës. Njëra moderatore e tjetra këngëtare të dyja të dashuruara në aktorin e njohur Donald Veshaj. Por dy vite më parë i ftuar në ‘Shiko kush luan’, Donaldi iu përgjigj disa pyetje për After Party.

Këngëtare apo prezantuese? Ishte një ndër pyetjet që aktori pranoi dhe dha përgjigje shumë shkurt.

Përgjigja e tij ishte: Prezantuese.

Por sot ai është në lidhje me këngëtaren Beatrix Ramosaj. Madje pas daljes së saj nga shtëpia e BBV-së, ai nuk është duke e përjetuar edhe aq mirë.