BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Do të fërkoni sytë/ Dalin fotot, ja si dukej Aristela e ‘Përputhen’ para se të bëhej e njohur

Do të fërkoni sytë/ Dalin fotot, ja si dukej Aristela e

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ Aristela Leka u shndërrua në një personazh mjaft të komentuar nga publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi ka publikuar disa foto të disa viteve më parë. Ndryshe nga sot që është bjonde, Aristela ka qenë brune.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” ka treguar se fotot janë nga viti 2018.

Kujtojmë se Aristela nuk e gjeti dashurinë në program. Ajo doli beqare, duke i thënë “jo” Princit.

Do të fërkoni sytë/ Dalin fotot, ja si dukej Aristela e

Do të fërkoni sytë/ Dalin fotot, ja si dukej Aristela e

Do të fërkoni sytë/ Dalin fotot, ja si dukej Aristela e

Do të fërkoni sytë/ Dalin fotot, ja si dukej Aristela e