BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”? Albërije Hadërgjonaj reagon për herë të parë dhe shuan çdo dyshim me përgjigjjen e saj

Do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”? Albërije

Javën e kaluar, Albërije Hadërgjonaj ishte një ndër emrat që përflitej se do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”, i cili do të nisë transmetimin së shpejti.

Mirëpo, këngëtarja vendosi të reagojë për herë të parë dhe të sqarojë një herë e mirë se si qëndron e vërteta.Në një postim të bërë në Instastory-n e saj, Albërija publikoi një lajm ku shkruhej se ajo do të ishte një ndër konkurrentet për çmimin e madh prej 100 mijë euro. Krahas tij, ajo shkroi: “Nuk është e vërtetë!”, duke shuar një herë e mirë kuriozitetin e fansave të saj.

Albërija është e njohur si një nga artistet më të bukura të shoëbizz-it. E pyetur nga “Panorama Plus” nëse mund të rrëfejë sekretin e rinisë së përjetshme dhe si ka arritur ta sfidojë kohën, këngëtarja 46-vjeçare tha: “Në fakt, nuk është një sekret i vetëm, pasi janë shumë gjëra në kompleks që të bëjnë të dukesh mirë. Së pari gjeni, përkujdesja e vazhdueshme dhe më e rëndësishmja, paratë”.

Edhe kur u pyet për arsyet e divorcit nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka dy vajza, Hadërgjonaj dha këtë përgjigje: “Ish-bashkëshorti im pati suksese në biznes dhe u bë shumë i fuqishëm dhe ishte shumë i ri, madje bukurosh. Sa hyri demokracia në Shqipëri, shqiptaret janë të bukura, kishte para dhe normalisht tundohesh kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”.

Do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”? Albërije

Më të lexuarat