BREAKING NEWS

Çoi në SPAK Gjonajn dhe 2 zyrtarët e lartë, zbardhet kallëzimi i plotë me të cilin Meta kërkon dorëheqjen e ministres

Çoi në SPAK Gjonajn dhe 2 zyrtarët e lartë, zbardhet
x

Gossip

"Do të kaloje natën me Bleonën apo Zajminën", këngëtari Gena zgjedh atë më seksi

"Do të kaloje natën me Bleonën apo Zajminën",

Këngëtari nga Shqipëria, Gena Lito pëlqehet nga publiku për muzikën që bën.Ai ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Mirage”.

I pyetur se me kë do kalonte një natë, Zaimina Vasjarin apo Bleona Qeretin? Përgjigja e Genës ishte epike.
 
“Do më pëlqente ta kaloja me Bleonën sepse Bleona është shumë seksi”, tha Gena.
 
Gena vazhdon të jetë aktiv me projekte muzikore, pa lënë anash edhe mbrëmjet përreth trojeve shqiptare.