BREAKING NEWS

Përplasja me armë në Tiranë, 2 persona mbeten të plagosur, autorët kërcënuan me pistoletë edhe policin që tentoi të ndërhynte (DETAJE)

Përplasja me armë në Tiranë, 2 persona mbeten të
x

Gossip

“Do të ketë një rezultat tragjik nëse vazhdon me të”/ E dhunoi në mënyrë barbare ditën e Shën Valentinit, arrestohet partneri i aktores së famshme, por nuk mbaron me kaq

“Do të ketë një rezultat tragjik nëse vazhdon me

“Do të ketë një rezultat tragjik nëse ajo vazhdon marrëdhënien me të”, kjo është deklarata e fortë që kanë bërë miqtë e aktores së famshme për US Weekly.

I dashuri i Hayden Panettiere, Brian Hickerson është arrestuar pasi e dhunoi atë gjatë një debati në shtëpi në Wyoming në ditën e Shën Valentinit.

“Do të ketë një rezultat tragjik nëse vazhdon me

Miqtë e aktores 30-vjeçare janë shprehur se kanë frikë pasi sipas tyre ajo është në rrezik nëse vazhdon me Brian. Zënka vjen nëntë muaj pasi ai u arrestua për dhunë në familje në 2 të mëngjesit në maj 2019.

“Do të ketë një rezultat tragjik nëse vazhdon me

Hayden besonte se ai nuk do ta godiste më kurrë për këtë arsye ajo zgjodhi të mos dëshmonte kundër tij në vitin 2019.

Brian e ka izoluar Hayden nga miqtë dhe familja qëkur lidhja e tyre filloi në vjeshtën e vitit 2018, shtoi burimi.

“Do të ketë një rezultat tragjik nëse vazhdon me

“Mos fajësoni viktimën. Ajo për fat të keq u dashurua me një burrë që dhunon gratë. Ai është i dhunshëm, por tepër simpatik. Është e pamundur që kjo të jetë e mjaftueshme për Hayden që të shkëputë marrëdhënien përgjithmonë”, tha burimi i brendshëm i Us Weekly.

Brian u arrestua të premten rreth orës 02:30 të mëngjesit pasi dyshohet se e ka goditur me grusht në fytyrë aktoren gjatë një zënke në ditën e Shën Valentinit.

Megjithatë ai u la i lirë pasi pagoi 5000 dollarë vetëm disa orë pas arrestimit të tij në mëngjes.