BREAKING NEWS

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet nënkryetari që do të ketë kompetencat e kryetarit, ja kush emërohet

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet
x

Gossip

Do të largohet nga emisioni në Tv Klan? Rudina Magjistari u përgjigjet thashethemeve

Do të largohet nga emisioni në Tv Klan? Rudina Magjistari u

Prej ditësh në disa media online qarkullon lajmi se Rudina Magjistarin nuk do ta shohim më në emisionin e saj të pasdites ‘Rudina’. Madje në lajme ishte specifikuar se ajo do të zëvendësohej nga Jona Spahiu dhe ndërkohë Rudina po synonte të bënte një format të ngjashëm me spektaklin e Maria De Filipi, ‘Ce’ posta per te’.

Moderatorja deri më tani nuk kishte bërë asnjë reagim, por një postim i fundit i saj, duke se është një përgjigje me elegancë për këtë thashetheme.

Ajo ka publikuar njoftimin për vendin vakant për një gazetar për emisionin e saj, si për të hedhur poshtë që ajo do të vazhdojë të drejtojë edhe sezonin e ardhshëm.