BREAKING NEWS

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e Britanisë”, Sekretarja e Brendshme nuk ndalet: Ky është vetëm fillimi, ja masat që do të merren

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e
x
BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x

Gossip

“Do të pozoj topless”/ Balerina e njohur shqiptare shtang Almeda Abazin me telefonatën e saj: Më kanë ofruar shumë para…(REPLIKAT)

“Do të pozoj topless”/ Balerina e njohur shqiptare shtang

Balerina Isida Mollaymeri i bëri dje mikes së saj, Almeda Abazit, një shaka që habiti jo pak artisten.

Në një lojë në emisionin “E Diell”, Isidës iu kërkua si sfidë të telefonojë Almedën dhe ta njoftojë se do të marrë pjesë në një fotosesion ku do të pozojë pa të brendshme.

Isida: Alo, dashuri

Almeda: Zemra ime, si je ti

Isida: Dëgjo, kam ardhur të të them një gjë, po desha të të marr një mendim. Kam marrë një kontratë për të bërë foto, të jem imazhi i një kompanie, por duhet të bëj foto topless.

Almeda: Si topless?

Isida: Pa reçipeta

Almeda: E çfarë mendon ti?

Isida: Unë thjesht, meqë ishin shumë lekë, thashë nëse më thotë Almeda, se më bën llafe

Almeda: Po çfarë lekësh, unë ku ta gjej të ta mbyll ‘Instagram-in’, tani më vjen me topless. Nuk ke nevojë të më marrësh fare mendim për këtë gjë, ti e di

Më pas, Almeda mësoi se e gjitha ishte shaka, ndërkohë që moderatorja Nevina Shtylli e përshëndeti nga studioja.

Më të lexuarat