BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të Bashkisë së Durrësit, zbardhen detajet e para

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? KAS rinumërim 29 nga 40 kuti në këtë bashki

Çfarë ndodhi? KAS rinumërim 29 nga 40 kuti në
x
BREAKING NEWS

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD bën lëvizjen e minutës së fundit, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD
x
BREAKING NEWS

A do të ketë reshje shiu? Zbuloni parashikimin e motit për ditën e nesërme, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat (Tabela)

A do të ketë reshje shiu? Zbuloni parashikimin e motit për
x
BREAKING NEWS

“Edhe ju thoni, pse po shkon euro gropë?!”, Artan Hoxha publikon videon që nuk duhet humbur

“Edhe ju thoni, pse po shkon euro gropë?!”, Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

Fletë-arresti për Vangjush Dakon nga SPAK, Artan Hoxha zbardh si u bllokua në minutat e fundit dhe kush ishte personi që ndaloi prangosjen e ish-kryebashkiakut

Fletë-arresti për Vangjush Dakon nga SPAK, Artan Hoxha zbardh si u
x

Gossip

“Do të të kap o Olta Gixhari...dhe do vdesësh fare”/ Çfarë ndodhi mes Kiarës dhe aktores (VIDEO)

“Do të të kap o Olta Gixhari...dhe do vdesësh fare”/

Olta dhe Kiara duket se janë afruar shumë me njëra-tjetrën kohët e fundit. Ato shihen shpesh sëbashku duke biseduar e duke bërë shaka.

Një prej momenteve të tyre gazmore ishte kur Olta e ngacmonte Kiarën duke e gudulisur.

Në shaka e sipër Kiara i thotë: “Do të të kap o Olta Gixhari, e do të të gudulis, sa të vdesësh fare”.

Olta: Rri mos bëj rezistencë se do thyesh diskun. Paska forcë kjo

Kiara: Qeka dreq kjo..Olta, unë s’dua vetë, se po t’u çua lushnjarja..

Olta: Shih si e mbaj me një dorë..