Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

'Do të t'i var brekët te Zogu i Zi...', çfarë ka ndodhur mes Isli Islamit dhe moderatores?

Postuar: 21/05/2019 - 20:20

Moderatorja Dojna Mema është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi ajo është bërë pjesë e rubrikës 'Më bëj një pyetje' në Instastory, ku shkruan 'Këtë punë kemi sa të hapet koha', duke iu referuar shiut.

Por një koment që ka tërhequr vëmendjen është ai i moderatorit Isli Islami, me të cilin Dojna ka shumë miqësi.

'Të pashë më me pyetje kur të ketë diell do të t'i var brekët te Zogu i Zi', i shkruan gazetari me shaka.

'Hahaha gjeje shokun më të mirë se vetja thonë Isli Islami', i përgjigjet Dojan duke qeshur, ndërsa në sfond ka vendosur një foto të të dyve.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 14:06

Prej vitesh tashmë Salsano Rrapi e prezanton "Portokallinë" krah Xhemit ndërsa më parë krah tij ishte këngëtarja Eneda Tarifa.

Postuar: 17/09/2019 - 13:06

Moderatori dhe aktori Salsano Rrapi ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Rreze Diel

Postuar: 17/09/2019 - 12:51

Pak ditë më parë, bashkëshortja e ish-kapitenit të Kombëtares shqiptare Lorik Canës, Monika zbulo

Postuar: 17/09/2019 - 12:28

Këngëtarja Greta Koçi ka qenë e njohur për publikun shqiptar në një moshë shumë të re, kur ishte

Postuar: 17/09/2019 - 12:03

Lajmi i largimit të Delinda Disha nga “Portokalli” erdhi i papritur për publikun e gj

Postuar: 17/09/2019 - 10:54

Salsano Rrapi tregon në "Rreze Dielli" si vetmi që nuk flet prej aktorëve që janë largu

Postuar: 17/09/2019 - 10:37

Moderatorja, Jonida Shehu së shpejti fillon sezonin e ri televiziv dhe ka vendosur të kurojë fizi