Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Dogji" Greqinë me fustanin që i nxjerr gjithçka zbuluar/ Sapo i përmendin Berishën, nuk përmbahet Armina Mevlani, ‘dhëmbë për dhëmbë’ me qytetarin (Video)

Postuar: 25/06/2019 - 19:35

Marrëdhënia e saj me djalin e ish- kryeministrit Berisha është kthyer sërish në qendër të vëmendjes sot, kur një komentues e akuzoi se bën pushime të shtrenjta me paratë e vjehrrit.

Armina Mevlani postoi një video ku zbret shkallët në një resort në Mykonos, duke e shoqëruar me këtë përshkrim:

“Filma të vjetër grekë”

Armina shfaqet e veshur me një prej trendeve më të parapëlqyera të vitit që lamë pas, fustani me shkëlqim të metaltë siç e veshi Kendall Jenner në ditëlindjen e saj para tre viteve, i cili ishte i frymëzuar nga një fustan i Paris Hilton.

Sidoqoftë, dikush në komente thumboi Arminën për pushimet në Mykonos, duke i shkruajtur se paratë që Armina përdor për udhëtime janë fryt i punës së babait të partnerit të saj Shkëlzen Berisha, Sali Berisha.

“Ka punuar Doktor Berisha që të vesh në vende të shtrenjta për pushime.”

Armina Mevlani nuk e lejoi të kalonte pa një përgjigje komenti i tij.

Blogeria shkruajti kështu në përgjigjen e saj:

“Në fakt me shoqërinë time kam udhëtuar që 17 vjeç. Komente pa kuptim.”

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Old Greek Movies

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2019 - 12:58

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video  të ndryshme nga pushimet e saj jashtë dhe brenda vendit.

Postuar: 23/07/2019 - 12:02

Ditën e djeshme vogëlushi i familjes mbretërore Princ George ka festuar ditëlindjen dhe në rrjete

Postuar: 23/07/2019 - 11:19

Reperi i njohur Majk është padyshim një ndër personazhet më të komentuar për jetën e tij private

Postuar: 23/07/2019 - 09:55

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Dude Balje është kthyer në një ndër personazhet që komentohet

Postuar: 23/07/2019 - 08:32

Ikona muzikore e New Orleans, Art Neville(Arthur Lenon Neville) ka ndërruar jetë mbrëmjen e së hë

Postuar: 22/07/2019 - 23:55

 Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të

Postuar: 22/07/2019 - 23:30

 Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për