BREAKING NEWS

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën, ja çfarë ndodh nëse nuk paraqitet ish kryeprokurori pasi ka një javë që është larguar jashtë vendit

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën,
x
BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

Dojna Mema shtatzënë? Moderatorja reagon për herë të parë dhe zbulon se së bashku me partnerin…

Dojna Mema shtatzënë? Moderatorja reagon për herë të

Dojna Mema aktualisht po shijon pushimet dhe nuk ka nisur ende një emision në televizion. Moderatorja është mjaft aktive në rrjete sociale, ku ndan me ndjekësit pothuajse çdo gjë nga përditshmëria e saj.

Dojna Mema shtatzënë? Moderatorja reagon për herë të

Së fundmi, Mema publikoi një video në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shihet duke pozuar me disa çanta. Në disa momente, ajo mbulon barkun me çantë dhe kjo ka ngritur dyshimet se moderatorja është shtatzënë për herë të parë.

Dojna Mema shtatzënë? Moderatorja reagon për herë të

Je shtatzënë?”, e pyeti një ndjekëse.

Por Dojna, së cilës nuk i shpëtojnë komentet, vendosi që të përgjigjet publikisht duke hedhur poshtë thashethemet. Ajo shkroi “Po, me një pite me djathë’, shoqëruar me një emoji duke qeshur me lot.

Dojna dhe partneri i saj, Vlashent Sata, kanë më shumë se tre vite bashkë, por vetëm para disa muajsh dyshja e bëri publike lidhjen. Mema ka treguar se është e vështirë të mbash një marrëdhënie në distancë, por jo e pamundur. Kjo sepse, Vlashenti udhëton shpesh drejt Parisit në Francë, pasi është pedagog në një universitet atje.

Dojna Mema shtatzënë? Moderatorja reagon për herë të

Dojna Mema shtatzënë? Moderatorja reagon për herë të

Më të lexuarat