BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

Doli nga shtëpia përgjumësh gjatë karantinës, stilistja e njohur shqiptare rrëfen përplasjen e sikletshme me komshiun

Doli nga shtëpia përgjumësh gjatë karantinës, stilistja

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5” stilistja Stela Sallaku ka treguar një episod të sikletshëm që i ka ndodhur gjatë karantinës.

Ajo thotë se një mëngjes, ende e përgjumur kishte zbritur në rrugë e veshur me pizhame fare të shkurtra, ndërsa një banor i lagjes e kishte parë paksa çuditshëm.

“Një nga këto ditët e karantinës kisha lidhur flokët në majë të kokës, siç ndodh normalisht bëra kafen në mëngjes. Me tuta të shkurtra fare për gjumë kanotjeren dhe u kujtova që nuk kisha qumësht. Okay, marr çelësat e makinës dhe zbres poshtë siç isha. Më pa njëherë komshiu kështu dhe thash epo mirë kushedi se çfarë ka ky. Hipi në makinë dhe i them vetes, si lehtë më duket vetja kështu, kur pash veten unë isha… Isha aq përgjumësh ora tetë e gjysmë e mëngjesit”,u shpreh Stela.

Më të lexuarat