BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x
BREAKING NEWS

“U mbars mali dhe polli një mi”/ Ilir Demaliaj ngre alarmin dhe zbulon prapaskenat e protestës së 7 korrikut: Rama nuk do të ishte i qetë nëse...

“U mbars mali dhe polli një mi”/ Ilir Demaliaj ngre alarmin dhe
x

Gossip

Donald Veshaj edhe në finalen e “Conference League”? Bes Kallaku nxjerr foton që po çmend rrjetin

Donald Veshaj edhe në finalen e “Conference League”? Bes
      
Ju duk edhe juve i ngjashëm me dikë Dj që performoi mbrëmjen e djeshme në nisje të “Conference League”?

Sepse Bes Kallakut i është dukur si Donald Veshaj. Aktori ka publikuar një video nga performanca e Dj duke shkruar “Heuu Donaldi”, teksa dëgjohet duke thënë: “Po Donaldi çfarë do këtu?”


Artisti ndërkombëtar shihet i veshur me një bluzë të bardhë, kapele blu dhe syze. Donaldi ende nuk ka bërë një reagim publik por me siguri edhe ai ka qeshur me videon e Besit, me të cilin ka një marrëdhënie shumë të mirë.

Donald Veshaj edhe në finalen e “Conference League”? Bes

Më të lexuarat