BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x
BREAKING NEWS

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe tregon si po shkon drejt burgut ish-kryeministri, zbardh planin e tij për të shkaktuar sërish vrasje politike

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe
x

Gossip

Donaldi i kërkoi llogari publikisht, Bora Zemani i jep përgjigjen epike: Kot interesohesh (FOTO)

Donaldi i kërkoi llogari publikisht, Bora Zemani i jep përgjigjen

Bora Zemani nuk ka ndërmend t’ia kthejë më varesën Donald Veshajt. Në një postim në Instastory, ajo i ka kthyer përgjigje moderatorit që i kërkoi llogari për varësen që i dhuroi një vit më parë teksa ndodhej brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Më 6 tetor të vitit 2021, aktori i humorit ishte brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri “Big Brother VIP”, kur vendosi që t’i bënte një dhuratë moderatores shqiptare.

Ata festonin 3-vjetorin e lidhjes, e për këtë arsye Donaldi vendosi brenda një kutie me ëmbëlsirë varësen e tij dhe e hodhi përtej murit. Dhurata shkoi në duart e Borës, e cila nuk ngurroi që ta tregonte për publikun, por javë më pas ajo e hoqi sepse Donaldi nisi një histori me Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë.

Tashmë që Bora dhe Donaldi janë rikthyer sërish bashkë, aktori ka pyetur publikisht moderatoren se ku e ka varësen.

“Nuk ta jap më, kot interesohesh”, thotë ajo krah fotos.

Më të lexuarat