BREAKING NEWS

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku plas dokumentet ‘bombë’: Del vendimi i gjykatës dhe urdhri për asgjësimin e CD-ve

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x

Gossip

Donaldi i qëndroi pranë Einxhelit pas incidentit të rëndë, shihni veprimin e fundit të Romeos

Donaldi i qëndroi pranë Einxhelit pas incidentit të

Incidenti që i ndodhi Einxhelit gjatë mbrëmjes së kaluar shqetësoi të gjithë banorët.

Ajo lëndoi krahun teksa po luante ndërsa mëngjesin e sotëm la shtëpinë e Big Brother VIP për të shkuar në spital ku po merr trajtim mjekësor.

Banorët i qëndruan pranë dhe e ndihmuan, por vëmendje të madhe ka marrë Donaldi, me të cilin nuk fliste. Ai ka lënë pas të gjithë debatet që kanë pasur dhe ka treguar kujdes për gjendjen e Einxhelit duke ndejtur zgjuar pranë saj për t’iu përgjigjur për cdo nevojë që kishte.

Pamejt teksa qëndronte pranë saj janë postuar edhe nga Romeo në profilin e Donaldit në Instagram, ku i ka uruar edhe shërim të shpejt Einxhelit. “Demi vëllait… shërim të shpejt Einxhel!”- ka shkruar Romeo  dhe ka marrë shumë komente pozitive për sjelljen e Donaldit.

Donaldi i qëndroi pranë Einxhelit pas incidentit të