BREAKING NEWS

“Urdhërove vrasjen e Azem Hajdarit!”, Fatos Klosi nxjerr prapaskenat e rënda, i përgjigjet akuzës ‘bombë’ të Sali Berishës: Unë e paralajmërova që...

“Urdhërove vrasjen e Azem Hajdarit!”, Fatos Klosi nxjerr
x

Gossip

“Donte të më shihte gjoksin”, Jennifer Lopez skenën e sikletshme me regjisorin

“Donte të më shihte gjoksin”, Jennifer Lopez skenën e

 Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez ka rrëfyer për “The Hollywood Reporter” një histori jo fort të këndshme të jetës së saj.

Sipas Lopez, regjisori i njërit prej filmave ku aktorja ka luajtur, e kishte ngacmuar atë seksualisht.

Lopez tregoi se që në takimin e parë me regjisorin, ai i kishte kërkuar këngëtares t’i tregonte gjoksin.

“Shkova në një takim me regjisorin e një filmi dhe ai më kërkoi të hiqja reçipetat për të më parë gjoksin”- ka rrëfyer Lopez.Megjithatë, këngëtarja refuzoi të tregonte emrin e regjisorit, duke i lënë të gjithë kuriozë për të mësuar pak më shumë rreth historisë së sikletshme.