BREAKING NEWS

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e Britanisë”, Sekretarja e Brendshme nuk ndalet: Ky është vetëm fillimi, ja masat që do të merren

“Bandat shqiptare ‘uzurpojnë’ rrugët e
x
BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x

Gossip

Dorina Mema në zi, mes dhimbjes së madhe njofton humbjen e njeriut të saj më të shtrenjtë (FOTO)

Dorina Mema në zi, mes dhimbjes së madhe njofton humbjen e njeriut

Sportistja Dorina Mema po përjeton një ndër momentet më të vështira të jetës së saj. Ditën e djeshme ajo ka përjetuar humbjen e një njeriu shumë të shtrenjtë për të.

Nëpërmjet statusit në Whats App, Dorina Mema ka lajmëruar të afërmit e saj se nëna është ndarë nga jeta. “Sot pushoi së rrahuri zemra nënës time me hidhërim ju njoftoj se varrimi është nesër në Krujë.”

Nëna ka qenë një grua e dashur dhe shumë mbështetëse në rrugën e Dorina Memës, e pa diskutim ky është një moment mjaft i vështirë për të.

Dorina Mema në zi, mes dhimbjes së madhe njofton humbjen e njeriut

Më të lexuarat