BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x

Gossip

Drejt fundit të shtatzënisë, si rrallëherë Eni Vasili publikon foton emocionuese dhe zbulon kush po i gëzohet më shumë pritjes së saj të ëmbël

Drejt fundit të shtatzënisë, si rrallëherë Eni Vasili

Gazetarja Eni Vasili është në pritjen e ëmbël të dy vajzave. Një pritje që tashmë po shkon drejt fundit.

Me një foto të re ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, gazetarja na prezantoi edhe nënën e saj dhe krah fotos vuri mbishkrimin ‘3 gjenerata’.

Të voglat që ende nuk kanë ardhur në jetë mezi po i pret gjithë familja, e kjo duket qartë.

Eni ka hequr dorë nga të qenurit diskrete qëkur e bëri publike shtatzëninë e saj. Të shohim a do vazhdojë të ndajë me publikun edhe kur të vijnë në jetë vajzat.

Drejt fundit të shtatzënisë, si rrallëherë Eni Vasili

Më të lexuarat