BREAKING NEWS

Lëvizja e mistershme e Metës, Presidenca 'merr' logon e CDU-CSU/ Çfarë pritet të ndodhë nesër? (Dokumenti)

Lëvizja e mistershme e Metës, Presidenca 'merr' logon e
x

Gossip

Drejt ndarjes nga Zeni? Armina iu jep fund zërave, poston foton me gjoksin e ekspozuar e ulur në...

Drejt ndarjes nga Zeni? Armina iu jep fund zërave, poston foton me gjoksin

Armina Mevlani është shfaqur sërish krah partnerit të saj Shkëlzen Berishës, duke konfirmuar edhe njëherë faktin që ata janë bashkë.

Teksa kanë qenë të ftuar në dasmën e një mikeshës së blogeres, dyshja shihen të veshur mjaft elegantë dhe të qeshur. Ka qenë Armina Mevlani, ajo që ka publikuar një foto ku shihet e ulur në prehrin e Shkëlzen Berishës.

E veshur me një fustan ngjyrë rozë pastel, blogerja me gjoksin e ekspozuar shihet mjaft e qeshur krah djalit të ish-kryeministrit Berisha.

Pak ditë më parë Armina dhe Shkëlzeni u përfolën se i kanë dhënë fund fejesës së tyre, por të dy e mohuan këtë gjë duke ripostuar fotot ku ishin bashkë dhe të qeshur.