Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Drejtonin të njëjtin emision dhe nuk flisnin me njëra-tjetrën, Fiori Dardha tregon si është sot marrëdhënia e saj me Rozana Radin: Ma nxiu jetën!

Postuar: 23/10/2019 - 08:41

Fiori Dardha dhe Rozana Radi drejtojnë së bashku emisionin ‘Boom’ në ekranin e ‘Ora News’. Përpos se në ekran, moderetoret shihen shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe përmes postimeve që shpesh bëjnë, kanë treguar se mes tyre ekziston një miqësi e fortë.

Ditën e djeshme, Fiori ka dhënë provat se Rozana është shoqja për të cilën vajzat luten, sidomos ato që janë të apasionuara pas fotove dhe bëjnë 100 të tillë për të realizuar një të saktë. Ajo ka ndarë një video në profilin e saj të Instagramit, ku shihet Rozana me një telefon në duar.

 Rozana ka si qëllim realizimin e një fotoje perfekte dhe për të përmbushur qëllimin e saj, ulet në shumë pozicione vetëm për të gjetur këndin e duhur. “KAMERA E FSHEHTË "Sakrificat" e Rozit për të më realizuar një foto të mirë! Ma "nxiu" jetën"! Kujton se jam modele...”, ka shkruar Fiori krahas videos së publikuar duke iu bërë zili të gjitha vajzave që ndoshta se kanë një shoqe të tillë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2019 - 21:21

Gazetari Blendi Fevziu tregoi edhe një histori të vërtetë, që i ka ndodhur kur ishte kur ishte nxënës shkolle.

Postuar: 16/11/2019 - 19:20

Enki Braçaj, ish-moderatore e Zjarr Tv, ka qenë një ndër vajzat që thyen tabutë ne ekranin shqipt

Postuar: 16/11/2019 - 16:24

Prej disa kohësh moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është në qendër të mediave rozë.

Postuar: 16/11/2019 - 16:16

Aktori i njohur Bes Kallaku tregoi se i është dashur të qëndrojë larg familjes gjatë xhirimit të

Postuar: 16/11/2019 - 15:59

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka arritur një sukses të madh me këngën “Meant to be&rdqu

Postuar: 16/11/2019 - 12:12

Pasi aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, më në fund vendosi të konfirmojë ndarjen nga bashkëshort