BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Gossip

Drejtonin të njëjtin emision dhe nuk flisnin me njëra-tjetrën, Fiori Dardha tregon si është sot marrëdhënia e saj me Rozana Radin: Ma nxiu jetën!

Drejtonin të njëjtin emision dhe nuk flisnin me

Fiori Dardha dhe Rozana Radi drejtojnë së bashku emisionin ‘Boom’ në ekranin e ‘Ora News’. Përpos se në ekran, moderetoret shihen shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe përmes postimeve që shpesh bëjnë, kanë treguar se mes tyre ekziston një miqësi e fortë.

Ditën e djeshme, Fiori ka dhënë provat se Rozana është shoqja për të cilën vajzat luten, sidomos ato që janë të apasionuara pas fotove dhe bëjnë 100 të tillë për të realizuar një të saktë. Ajo ka ndarë një video në profilin e saj të Instagramit, ku shihet Rozana me një telefon në duar.

 Rozana ka si qëllim realizimin e një fotoje perfekte dhe për të përmbushur qëllimin e saj, ulet në shumë pozicione vetëm për të gjetur këndin e duhur. “KAMERA E FSHEHTË "Sakrificat" e Rozit për të më realizuar një foto të mirë! Ma "nxiu" jetën"! Kujton se jam modele...”, ka shkruar Fiori krahas videos së publikuar duke iu bërë zili të gjitha vajzave që ndoshta se kanë një shoqe të tillë.