BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

“Drejtoresha e shtëpisë aktive mbete gjithmonë”, Luana Vjollca merr mesazhin më të bukur nga e ëma

“Drejtoresha e shtëpisë aktive mbete gjithmonë”,

Maria, mami i Luana Vjollcës, i shkruan të bijës fjalitë më motivuese të mundshme si të dala nga librat.

“Zemra ime, dashuria, e vogla jonë, po drejtoresha e shtëpisë aktive mbete gjithmonë, vazhdo ashtu si tashmë di. Vullnet, punë, përkushtim”, ka shkruar mamaja e motrave Vjollca në fotot e Luanës.

Në të njëjtën frymë është dhe përgjigjja e moderatores, e cila e lumtur i ka kthyer: “Mama ti je shembulli më i mirë i suksesit. Përpiqem sadopak të mbush atë ëndrrën të parealizuar tënden, edhe pse nuk i afrohem talentit tënd. Të dua frymëzimi im i përjetshëm”.

Më të lexuarat