Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Drini Zeqo poston foton me Dua Lipën, fansat kapin detajin që po i shkrin të gjithë së qeshuri (FOTO)

Postuar: 20/11/2018 - 10:37

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë, mbrëmjen e djeshme u  mbajt një koncerti në nder të heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeut.

Në Romë ishin mbledhur emrat më të njohur si Inva Mula, Dua Lipa, Reme Lahaj, Genc Tukiçi, Kledi Kadiu, Olen Çezari, Elhaida Dani, Lorik Cana, Eno Peci dhe Erza Muqolli, artistët që kanë bërë krenarë shqiptarët në mbarë botën me talentin e tyre.

Të gjithë të veshur me të zeza për t’u përshtatur sa më shumë me ambientin, artistët shqiptarë dukeshin  shumë elegantë.

Ndër shumë shqiptar në koncert ka marrë pjesë dhe gazetari i njohur Drini Zeqo.

Ai ka publikuar një foto në Instagram me këngëtaren më të famshme për momentin Dua Lipa, e cila për asnjë çast nuk e ka mohuar origjinën e saj.

Fotoja është pëlqyer shumë, gjithashtu edhe ka marrë shumë komente ku shumë nga ndjekësit kanë vënë re një detaj që po i bën të qeshin shumë.

Mes Dua Lipa-s dhe Drinit ndodhet një vogëlush i cili po sheh te kamera, por mimika e tij ka bërë komentuesit që të shkruajnë më shumë për të sesa për këngëtaren dhe gazetarin.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2018 - 18:06

Dukesha e re britanike Meghan Markle i ka befasuar të gjitha audiencat me dasmën, foshnjën që po pret dhe me evolucionin e stilit, teksa bëri hapat e saj të parë në një familje mbretërore.
 

Postuar: 13/12/2018 - 17:17

Vetëm pak kohë pas ndarjes nga Seldi, lajmi dhe videot e dasmës së Mimoza Shkodrës me këngëtarin

Postuar: 13/12/2018 - 15:45

Ditën e sotme vogëlushi i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços ka ditëlindjen.

Postuar: 13/12/2018 - 13:52

Në fund të muajit tetor u zbulua se fëmijët e dy personazheve të njohur shqiptarë do t’i je

Postuar: 13/12/2018 - 13:25

Studentët vijojnë sot në ditën e nëntë të protestës e cila është zhvendosur para Parlamentit, në

Postuar: 13/12/2018 - 12:59

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur ditën e djeshme në familjen e moderatores Elita Rudi!

Postuar: 13/12/2018 - 12:47

Disa ditë më parë u përhap lajmi se këngëtarja Beatrix Ramosaj i kishte prishur marrëdhëniet me k