BREAKING NEWS

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr masat e reja për të kufizuar përhapjen e Covid, mbyllen universitetet dhe konviktet, ja çfarë pritet të ndodhë me baret dhe restorantet në Shqipëri

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr
x

Gossip

Dritan Hoxha do të festonte sot ditëlindjen, Arbana Osmani e kujton me dedikimin prekës themeluesin e ‘Top Channel’: Më mungon gjithmonë! (FOTO)

Dritan Hoxha do të festonte sot ditëlindjen, Arbana Osmani e kujton me

Presidenti i ‘Top Medias’, Dritan Hoxha do të festonte sot ditëlindjen e tij të 52-të.

Fatkeqësisht, Hoxha u nda nga jeta 12 vite më parë në një aksident tragjik që tronditi familjen, të afërmit e publikun. Ndarja nga jeta e Hoxhës la shumë dhimbje pas dhe kolegët e tij e shprehin çdo vit mungesën që ndjejnë.

Ditën e sotme Arbana Osmani ka publikuar një foto të vjetër të Dritan Hoxhës teksa fryn qirinjtë dhe shkruan se i mungon gjithmonë.

“Gëzuar ditëlindjen superman. Më mungon gjithmonë”, shkruan moderatorja.

Dritan Hoxha do të festonte sot ditëlindjen, Arbana Osmani e kujton me