BREAKING NEWS

Rama përzë nga lista 40 për qind të deputetëve, kreu socialist transformon ekipin, pakënaqësitë largojnë figura të njohura të PS

Rama përzë nga lista 40 për qind të deputetëve, kreu
x

Gossip

Dritan Hoxha do të mbushte sot 52 vjeç, trashëgimtarja e ‘Top Channel’ prek me mesazhin, ka dy fjalë për të atin e ndjerë: Sa do të doja...

Dritan Hoxha do të mbushte sot 52 vjeç, trashëgimtarja e

Sot Dritan Hoxha, Presidenti i përjetshëm i ‘Top Medias’, do të festonte ditëlindjen e tij të 52-të. Për fatin e tij të keq ai humbi jetën 12 vite më parë në një aksident tragjik. Humbja e tij la shumë dhimbje pas, sidomos te familjarët. Vajza e tij Sara e ka kujtuar sot me një mesazh emocionues dhe prekës.

“Gëzuar ditëlindjen babi! Do të doja të thyenim sërish rregullat bashkë”, shkruan Sara Hoxha në postimin e saj.

Dritan Hoxha do të mbushte sot 52 vjeç, trashëgimtarja e

 

 

Më të lexuarat