BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x
BREAKING NEWS

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do të jetë moti në gusht, surprizat që na presin javën e ardhshme dhe kthesa e madh pas datës 15

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do
x
BREAKING NEWS

“Ma tregoi Fatos Nano në burg”, Idajet Beqiri plas ‘bombën’ për Ilir Metën

“Ma tregoi Fatos Nano në burg”, Idajet Beqiri plas
x

Gossip

Dalin fotot/ Dua Lipa? Jo! Eshtë gruaja e politikanit shqiptar ajo që ndez festivalin "Sunny Hill"

Dalin fotot/ Dua Lipa? Jo! Eshtë gruaja e politikanit shqiptar ajo që

Prej dy ditësh në Kosovë është duke u zhvilluar festivali i organizuar nga babai i Dua Lipës.

Por, ndërsa të gjithë sytë i kishin nga Dua Lipa, ajo që ka tërhequr vëmendjen është Lola Haradinaj, gruaja e Daut Haradinajt, ish-deputetit të Kosovës, që është njëkohësisht vëllai i Ramush Haradinajt

Madje nga entuziasmi ka ngritur dhe tre gisht lart.

Dalin fotot/ Dua Lipa? Jo! Eshtë gruaja e politikanit shqiptar ajo që Dalin fotot/ Dua Lipa? Jo! Eshtë gruaja e politikanit shqiptar ajo që Dalin fotot/ Dua Lipa? Jo! Eshtë gruaja e politikanit shqiptar ajo që Dalin fotot/ Dua Lipa? Jo! Eshtë gruaja e politikanit shqiptar ajo që Dalin fotot/ Dua Lipa? Jo! Eshtë gruaja e politikanit shqiptar ajo që Dalin fotot/ Dua Lipa? Jo! Eshtë gruaja e politikanit shqiptar ajo që