Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dua Lipa me probleme shëndetësore, anulon koncertet me Bruno Mars

Postuar: 14/03/2018 - 11:46

Dua Lipa po kalon momentet më të mira të karrierës së saj e cila në këtë periudhë po shoqëron Bruno Mars në një seri koncertesh.Megjithatë, bukuroshja nga Prishtnia është prekur nga problemet shëndetësore.Dua është prekur nga dhimbje të dhëmbit të saj dhe i është rekomanduar nga mjeku që të mos performojë.Këngëtarja ka konfirmuar se për shkak të largimit të dhëmbit i është pamundësuar performimi për një kohë të pacaktuar.“Shpresoj se mund të kem një rikuperim të shpejtë dhe të kthehem sa më shpejt që është e mundur”, u shpreh Dua në një video në Instagram.Dua performoi në disa koncerte në Australi ku shoqëronte Bruno Marsin për disa performanca.Këngëtarja pati një vit shumë të suksesshëm së fundmi duke fituar dy çmime në Brit Awards. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/03/2018 - 19:19

Kur flitet për futbollistin më të pasur në botë direkt në mendje na vijnë emra si Neymar, Messi, apo Ronaldo.

Postuar: 18/03/2018 - 18:21

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa nuk heziton asnjëherë të tregojë se është shqiptare kudo që shkon dhe në çdo intervistë që bën.Ylli i muzikës tregon krenarinë mbi origjinën

Postuar: 18/03/2018 - 17:20

Lajmi që shumë shpejt Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër është  tashmë zyrtar.

Postuar: 18/03/2018 - 16:55

Ish Sekretarja e Shtetit e SHBA, ish kandidatja për Presidente, Hillary Clinton, ka ndarë 25 fakte deri diku argëtues mbi jetën e saj:

Postuar: 18/03/2018 - 15:25

Angelina Jolie është një nga njerëzit më të famshëm dhe konsiderohet femra më e bukur në botë.

Postuar: 18/03/2018 - 15:05

Më në fund Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë pranuar se do të bëhen prindër.

Postuar: 18/03/2018 - 09:56

Nuk janë të rralla rastet kur këngëtarë apo sportistë marrin mikrofonin dhe këmbejnë profesionin e tyre fitimprurës me atë të gazetarit.