Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dua Lipa tradhtohet nga i dashuri, kapet mat me një femër tjetër

Postuar: 13/06/2018 - 15:44

Një natë pas perfomancës së Dua Lipës në finalen e “Champions League”, ata publikuan foto dhe video ku dukeshin duke kaluar momente të lumtura së bashku.

Por Isaac Carew është fotografuar nga paparaci ndërkohë që ishte duke kërcyer me një vajzë të panjohur në një nga club-et e Londrës. Të dy të rinjtë dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe shkëmbenin puthje dhe përqafime herë pas herë.

Ka qenë “The Sun” ai që ka bërë publike fotot ku Isaac Carew duket duke tradhtuar këngëtaren me origjinë shqiptare me një vajzë tjetër. Nuk dihet në qoftë se çifti vijojnë të jenë bashkë apo ajo që është fotografuar janë thjeshtë momente ku djaloshi simpati po ngushëllohet me një tjetër femër.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2018 - 23:35

Në pjesët “off records” që u transmetuar në emisionin e Ermal Mamaqit është shfaqur edhe Aurela Hoxha e cila dëgjohet duke biseduar me Ermalin për ngacmimet që ka pasur nga personazhe të njohur të ekranit.

Postuar: 17/06/2018 - 21:06

Oriola Marashi është kthyer tashmë në një nga modelet më të komentuara në media dhe çdo e re rret

Postuar: 17/06/2018 - 20:44

Ylli i Hollivudit dhe ambasadorja e vullnetit të mirë të Komisionerit të Lartë për Refugjatët i K

Postuar: 17/06/2018 - 20:33

Presidenti i Republikës Ilir Meta, mbrëmjen e sotme sëbashku me disa personalitete të njohur dhe

Postuar: 17/06/2018 - 20:09

Këngëtarja dhe ish Miss Shqipëria Zajmina Vasjari ka mbushur plot 31 vjeç.

Postuar: 17/06/2018 - 20:03

Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të përfolura për jetën e saj sentimentale, sidomos p

Postuar: 17/06/2018 - 19:31

Këngëtares së njohur Adelina Tahiri i kanë mbetur vetëm pak muaj për t’u bërë nënë për herë