BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

“Dua mashkull me eksperiencë”/ Ndizet debati në ‘Top Channel’, konkurrentja e ‘Përputhen’ i lë të gjithë pa fjalë me ato që thotë: Marrëdhënia seksuale e ...

“Dua mashkull me eksperiencë”/ Ndizet debati në ‘Top

Në puntatën e djeshme të 'Përputhen' u transmetua takimi i Sindit dhe Marisit, i cili u shoqërua me debat të madh mes konkurrentëve. Në studio u diskutua rreth eksperiencave seksuale.

Melisa u shpreh se asaj i pëlqejnë meshkujt me shumë eksperienca seksuale.

Pjesë nga biseda:

Bora: Sa do të thotë për ju që djali ka apo nuk ka eksperienca me vajza të ndryshme? Për Anën dhe për Melisën e kam këtë pyetje.

Marisi: Ça do ndryshonte?

Melisa: Unë do të të mësoj ty?

Bora: Kjo është ajo që mendon Melisa? Do të duhet ty ta mësosh një djalë pa eksperienca?

Melisa: Unë mendoj Bora, ndoshta gaboj, por që dhe marrëdhënia seksuale është një etapë që e pjek njeriun dhe e bën më mature. Mendoj unë, qoftë për femrën, qoftë për mashkullin.

Ana Kauri: Çfarë pe jo "mature" te Marisi? Ai ishte tamam.

Melisa: Nuk thashë që nuk është mature, por mendoj që sa më shumë...

Ana Kauri: Ai foli shumë mirë me Sindin.

Melisa: Nuk thashë që nuk është i matur Ana. Unë thjesht po flas në përgjithësi, që marrëdhënia seksuale, si çdo etapë tjetër, e rrit pak më shumë njeriun, për mendimin tim.

Bora: Ti Melisa do një mashkull që ka pasur eksperienca të shumta?

Melisa: Gjithsecili e merr vetë përgjegjësinë dhe zgjedhjen e vet personale për sa i përket virgjërisë, marrëdhënieve seksuale, dashurisë, lidhjeve, çdo gjë. Ama për mendimin tim personal, një person që ka marrëdhënie seksuale apo lidhje dashurie piqet akoma më shumë mendërisht, mëson diçka më shumë në lidhje me marrëdhëniet me njerëzit, me femrën apo me mashkullin.

“Dua mashkull me eksperiencë”/ Ndizet debati në ‘Top

Më të lexuarat