BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x
BREAKING NEWS

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me lot në sy mban fjalimin drithërues dhe zbulon vendimin që ka marrë: Do plotësoj porosinë e babait!

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me
x
BREAKING NEWS

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi i jashtëzakonshën i PS, ja kush e shoqëronte kryeministrin Rama në momentin e hyrjes dhe gjesti i tij që tërhoqi vëmendjen (VIDEO-LIVE)

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi  i jashtëzakonshën i PS, ja kush e
x
BREAKING NEWS

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë jep lajmin e mirë, ja sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x

Gossip

“Dua mashkull me eksperiencë”/ Ndizet debati në ‘Top Channel’, konkurrentja e ‘Përputhen’ i lë të gjithë pa fjalë me ato që thotë: Marrëdhënia seksuale e ...

“Dua mashkull me eksperiencë”/ Ndizet debati në ‘Top

Në puntatën e djeshme të 'Përputhen' u transmetua takimi i Sindit dhe Marisit, i cili u shoqërua me debat të madh mes konkurrentëve. Në studio u diskutua rreth eksperiencave seksuale.

Melisa u shpreh se asaj i pëlqejnë meshkujt me shumë eksperienca seksuale.

Pjesë nga biseda:

Bora: Sa do të thotë për ju që djali ka apo nuk ka eksperienca me vajza të ndryshme? Për Anën dhe për Melisën e kam këtë pyetje.

Marisi: Ça do ndryshonte?

Melisa: Unë do të të mësoj ty?

Bora: Kjo është ajo që mendon Melisa? Do të duhet ty ta mësosh një djalë pa eksperienca?

Melisa: Unë mendoj Bora, ndoshta gaboj, por që dhe marrëdhënia seksuale është një etapë që e pjek njeriun dhe e bën më mature. Mendoj unë, qoftë për femrën, qoftë për mashkullin.

Ana Kauri: Çfarë pe jo "mature" te Marisi? Ai ishte tamam.

Melisa: Nuk thashë që nuk është mature, por mendoj që sa më shumë...

Ana Kauri: Ai foli shumë mirë me Sindin.

Melisa: Nuk thashë që nuk është i matur Ana. Unë thjesht po flas në përgjithësi, që marrëdhënia seksuale, si çdo etapë tjetër, e rrit pak më shumë njeriun, për mendimin tim.

Bora: Ti Melisa do një mashkull që ka pasur eksperienca të shumta?

Melisa: Gjithsecili e merr vetë përgjegjësinë dhe zgjedhjen e vet personale për sa i përket virgjërisë, marrëdhënieve seksuale, dashurisë, lidhjeve, çdo gjë. Ama për mendimin tim personal, një person që ka marrëdhënie seksuale apo lidhje dashurie piqet akoma më shumë mendërisht, mëson diçka më shumë në lidhje me marrëdhëniet me njerëzit, me femrën apo me mashkullin.

“Dua mashkull me eksperiencë”/ Ndizet debati në ‘Top

Më të lexuarat