BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA zbarkon në këtë qytet

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x

Gossip

"Dua që bota të dijë", miku i ngushtë nxjerr "zbuluar" Harry-n dhe Meghan, si është marrëdhënia e tyre brenda shtëpisë. Zbardhen të gjitha sekretet

"Dua që bota të dijë", miku i ngushtë nxjerr

Ndonëse veprimet e tij gjatë gjithë kësaj kohe kanë folur vetë, njerëzit kurdoherë janë skeptik. Bëhet fjalë për çiftin e shumë komentuar Meghan Markle dhe Princ Harry. Ky i fundit nuk u mendua dy herë kur hoqi dorë nga familja mbretërore për sigurinë e bashkëshortes së tij.

Së fundmi në një intervistë për “Sot” Tyler Perry, një mik shumë i afërt i dyshes ka zbuluar më shumë detaje rreth marrëdhënies së tyre. Ndër të tjera ai u shpreh se dashuria e tyre është e vërtetë dhe e pamposhtur.

"Dua që bota të dijë", miku i ngushtë nxjerr

“Ajo që unë di për ata të dy dhe ajo që dua që bota të dijë, është se sa shumë e duan ata njëri-tjetrin,” tha ai. Më tej, shtoi: “Ata gjetën njëri-tjetrin, gjë që nuk kishte gjasa. Dashuria e tyre është me të vërtetë prekëse dhe thjesht doja të bëja gjithçka që mundja për t’i mbështetur.”

"Dua që bota të dijë", miku i ngushtë nxjerr

Kujtojmë që Perry ishte personi që iu shtriu dorën Meghan dhe Harry-t, pasi dyshja u shkëputën nga Britania e Madhe, për tu zhvendosur në Amerikë.

Harry, Meghan dhe djali i tyre, Archie, qëndruan në shtëpinë e Perry për tre muaj përpara se Duka dhe Dukesha e Sussex-it të blinin shtëpinë e tyre në Montecito, Kaliforni.

Sakaq në maj të këtij viti aktorja dhe Princi festuan përvjetorin e katër të martesës së tyre, ku janë edhe prindër të dy fëmijëve djalit, Archie dhe vajzës Lilibet.

Më të lexuarat