Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Rikthehen telashet për Berishën, të mërkurën rihapet gjyqi i Izet Haxhisë, thirren dëshmitarët e parë për vrasjen e Hajdarit

Rikthehen telashet për Berishën, të mërkurën rihapet
x

Gossip

“Dua t’i futem politikës”, vajza e Niko Peleshit bën publike planet për jetën e saj

“Dua t’i futem politikës”, vajza e Niko Peleshit bën

Vajza e politikanit socialist Niko Peleshi tërheq gjithmonë vëmendjen me fotot e saj seksi në rrjetet sociale. Aleksia, ishte këtë vit maturante, e cila pas provimeve të maturës, ka vendosur për drejtimin që do të marrë e ardhmja e saj.

Siç ka treguar edhe më herët, ajo është një vajzë plot ambicie, e cila ka shkruar gjithashtu një libër me poezi dhe është shfaqur në kopertinën e një reviste italiane si modele.

Vajza e politikanit duket se dëshiron t’i bëjë të gjitha në jetën e saj dhe e ka të qartë se në të ardhmen do të ndjekë hapat e të atit.

Aleksia i është përgjigjur një pyetjeje në InstaStory, për planet e saj pas shkollës së mesme.

“Po studioj biznes digjital, dizajn dhe inovacion. Në të njëjtën kohë, do mundohem të nis biznesin tim online pasi shkolla ime të ndihmon të krijosh biznesin tënd ndërkohë që je duke studiuar. Pas studimeve, dua t’i futem politikës.”- ka treguar ajo.

“Dua t’i futem politikës”, vajza e Niko Peleshit bën