Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Duke mjelë dhi në fshat, dalin pamjet e moderatores së njohur shqiptare që nuk ngeli njeri pa i komentuar (VIDEO)

Postuar: 19/07/2019 - 11:05

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj është kthyer në një ndër personazhet më të komentuara e cila me tipin e saj e drejtpërdrejt dhe batutat e shumta ka bërë për vete publikun.

Rudina është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe nëpërmjet postimeve tregon se pavarësisht se është e njohur dhe ajo bën një jetë të thjesht si të gjithë. Së fundmi, aktorja ka udhëtuar në vendlindje dhe ka publikuar një video ku shihet duke mjel një dhi në fshat.

 “Nuk ka kënaqësi më të madhe se të mjelësh një dhi. Rudina Dembacaj malësore. Shënkollë 2019”, ka shkruar moderatorja në videon që është komentuar gjatë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nuk kaa kenaqesi me te madhe se te mjelesh nje dhí #rudinadembacaj #malsore #shenkolle2019

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 12:18

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora është tronditur nga një tjetër ngjarje e rëndë pas vdekjes së 5 fansave në koncertin e përbashkët me këngëtarin Soolking në Algjeri dy ditë më parë.

Postuar: 24/08/2019 - 11:25

Adelina Ismaili, e ftuar në emisionin ‘Pressing’ të televizionit T7 ka folur për herë

Postuar: 24/08/2019 - 10:35

Meghan dhe Princ Harry kanë kaluar muajt e fundit duke emëruar anëtarët e rinj të stafit të tyre

Postuar: 24/08/2019 - 10:12

Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së t

Postuar: 24/08/2019 - 10:01

Mbrëmjen e djeshme 5 persona humbën jetën në Algjeri pas një incidenti gjatë koncertit të reperit

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.