Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Duke shëtitur të dy me motor, Elvana Gjata i bën urimin më surprizë Ermal Mamaqit para premierës së filmit (VIDEO)

Duke shëtitur të dy me motor, Elvana Gjata i bën urimin më

Pas dedikimit të përzemërt të Amarda Toskës për bashkëshortin Ermal Mamaqi dhe filmin e tij të ri, një tjetër urim i përzemërt i ka ardhur aktorit në prag të premierës së filmit të tij të tretë “I Love Tropoja”.

Ka qenë Elvana Gjata ajo e cila ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet me vëllain e saj Ermal, duke shëtitur me motor.

Videoja dyshohet se është filmuar gjatë periudhës së xhirimeve të filmit të dytë të Ermalit, në të cilin Elvana ishte protagoniste.

“Të dua Ermal Mamaqi. Sot ngre nje standart te ri! Bravo bravo bravo”, ka shkruar ajo.Më të lexuarat