BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

“Duke u ngrënë për..”/ Xhemi Shehu protagonistja e filmit të Ermal Mamaqit, fotoja e fundit i tregon të gjitha!

“Duke u ngrënë për..”/ Xhemi Shehu protagonistja e

Ditën e djeshme, Ermal Mamaqi u vu sërish në qendër të vëmendjes së mediave dhe portaleve, por këtë herë jo për ndonjë sherr, zënkë apo situatë funny.

I ftuar në “Shiko Kush Luan”, në episodin që pritet të transmetohet, Ermali ka treguar se po punon për filmin e tij të ri. Jo vetëm kaq, por ai ka gjetur dhe protagonisten.

E gjitha kjo na vuri tashmë në lëvizje për të gjetur detaje të tjera për filmin, qoftë edhe për protagonisten, por “ngacmimin” e pare duket se na e ka dhënë vetë Ermali.

Aktori dhe producenti ka publikuar në Instagram një foto me Xhemi Shehun dhe shkruan: “Me Xhemi Shehun duke u ngrënë për diçka (më ha veshi)”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

Mos ndoshta Ermali po na lë të nënkuptojmë se Xhemi është pjesë e filmit të tij më të ri?

Kujtojmë këtu se Xhemi u largua nga Portokollia dhe në intervistën e saj të fundit për Revistën Who u shpreh se kishte hequr dorë nga televizioni… mirëpo, jo nga vëmendja mediatike.

Pjesëmarrja e Xhemit në një produksion filmik, sidomos me Mamaqin, nuk do të ishte terren i pashkelur për moderatoren sepse rolet e saj në Portokalli janë pritur mjaft mirë, qoftë nga publiku, qoftë edhe nga aktorë të tjerë që e kanë vlerësuar për këtë talent të saj “të fshehur”.

Më të lexuarat