BREAKING NEWS

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri 16-vjeçarja, zbardhen detajet e para

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri
x
BREAKING NEWS

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të diskutohet

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e Shëndetësisë zbardh bilancin e 24 orëve të fundit: Shënohet një humbje jete nga COVID

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë të Fatos Nanos: Këtu për herë të parë u...

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë
x
BREAKING NEWS

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës për protestën e 7 korrikut: Berisha do destabilizim, do që të jetë sundues! Me katër bomba...

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela nxjerr zbuluar planin e Berishës dhe paralajmëron: Presion ndaj...

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi Ramës

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi
x
BREAKING NEWS

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi Rama, nuk e mbajnë nervat gjatë konferencës, merr vendimin drastik për gazetarin

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi
x

Gossip

Duke u puthur duart, Donald Veshaj ndan foton e ëmbël

Duke u puthur duart, Donald Veshaj ndan foton e ëmbël

Donald Veshaj ka ndarë së fundmi një foto me gjyshërit e tij. Teksa shihet duke u puthur duart, aktori i humorit shprehet se: “Me ju jam gjithmonë fëmijë”. Donaldi ka qenë muajt e fundit në qendër të vëmendjes edhe pas daljes nga shtëpia e famshme.

Kjo për shkak se i dha fund romancës me Beatrix Ramosaj dhe më pas me deklaratën që bëri, ku konfimoi se po përpiqej të rikthehej me Bora Zemanin. Sakaq, kujtojmë që sot ai ka dhënë dhe intervistën e parë pas daljes nga Big Brother VIP.

Ai tha se nëse do të kishte mundësi të kthente kohën pas do ndryshonte shumë gjëra por pa specifikuar diçka konkrete. Duke iu përgjigjur pyetjes se cili nga vëllezërit Veshaj ka bërë më shumë vajza për të qarë, Donaldi iu përgjigj se “Askush nuk niset për të lënduar dikë.”

Donaldi u ndal gjithashtu dhe te muzika, ku është fokusuar shumë së fundmi, përpos emisionit të ri. “Muzika më pëlqen, është mënyrë për të shprehur ndjenja e emocione jo profesion. Showman-et dinë të këndojnë, kërcejnë etj. Por nuk do kthehem në këngëtar profesionist”, tha ai.

Duke u puthur duart, Donald Veshaj ndan foton e ëmbël