BREAKING NEWS

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir Metës për kryetar të Bashkisë të Tiranës, pasi është spiun i ish-Sigurimit të Shtetit

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir
x
BREAKING NEWS

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit të Dick Martyt për krime nga UÇK, e cilëson të pabazë dhe kërkon të hartohet një i ri, tërbohen serbët

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit
x
BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x

Gossip

Duke u puthur në buzë me këngëtaren e njohur, Olti Curri nxjerr foton që po thyen rrjetin

Duke u puthur në buzë me këngëtaren e njohur, Olti Curri

Mes të gjithë të gjithë personazheve të njohur të cilët kanë shkëmbyer puthje në buzë, Olti Curri na tregon se kush është Nona dhe Baba e puthjeve.

Kush do ta mendonte se Olti Curri dhe Rozana Radi paskan qënë çifti për të cilët mediat kanë folur dhe shkruar për ta plot një muaj rresht. Gazetari sjell edhe një herë në vëmendje këtë moment të veçantë ku ai dhe Rozana Radi kanë shkëmbyer një puthje në buzë me njëri-tjetrin në skenën e Mikrofonit të Artë.

Këtë foto e ka shpërndarë vetë Olti Curri i cili “ironizon” të gjithë ata të cilët kanë dhënë këtë puthje për “klikime” duke treguar “puthjen e vërtetë në skenë”. Në këtë foto ai shkruan:

“Ja kush janë Nona dhe Baba e showbizit, se brezi i çekokremit merr kot. Puthja që mediat folën një muaj nga 24 orë në ditë. Rozana Radi dhe unë në skenën e mikrofonit të artë 2007.”

Duke u puthur në buzë me këngëtaren e njohur, Olti Curri

Më të lexuarat