BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Duken si binjake! Moderatorja e ‘Top Channel’ qenka sozi e aktores së njohur turke, do befasoheni sa ngjashmëri kanë

Duken si binjake! Moderatorja e ‘Top Channel’ qenka sozi e aktores

Moderatorja Nevina Shtylla ka nisur pushimet në jug të vendit. Ajo nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale, të cilat marrin komente të ndryshme nga ndjekësit.

Së fundmi, Nevina ka pozuar me rrobabanjo dhe gjejeni çfarë? Ndjekësit kanë gjetur sozinë e saj dhe janë si dy pika uji!

Bëhet fjalë për aktoren e njohur turke Aybuke Pusat, e cila ka një ngjashmëri të frikshme me moderatoren. Nuk e besoni? Atëherë shikoni foton e mëposhtme:

Duken si binjake! Moderatorja e ‘Top Channel’ qenka sozi e aktores

Më të lexuarat