BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x
BREAKING NEWS

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin: Kërkon mëshirë nga Perëndimi për aferën McGonigal

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin:
x
BREAKING NEWS

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit të pijshëm, reagon policia

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit
x
BREAKING NEWS

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon dorëheqjen e ministres së njohur

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën njerëz, do na e thojë vetë kryeministri

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe tërhiq policinë

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të komunave, BE sërish thirrje Kosovës: Të mbahen zgjedhje të jashtëzakonshme, situata duhet…

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të
x
BREAKING NEWS

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe sqetull 54-vjeçari, zbardhen detajet e para

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe
x

Gossip

Duket në super formë/ Feston sot 61-vjetorin e lindjes, e gjeni dot për cilën këngëtare shqiptare të mirënjohur bëhet fjalë (FOTO)

Duket në super formë/ Feston sot 61-vjetorin e lindjes, e gjeni dot

Ajo është njëra ndër këngëtaret shqiptare që ka një karrierë të gjatë muzikore. Po flasim për Shkurte Fejzën.

Këngëtarja feston sot ditëlindjen dhe mbush 61 vjeç. Por pavarësisht moshës, këngëtarja duket në super formë dhe vazhdon të jetë prezentë me koncerte e projekte muzikore.

Duket në super formë/ Feston sot 61-vjetorin e lindjes, e gjeni dot

Krijuesja e dhjetëra hiteve, ashtu si edhe çdo artist është tejet aktive në rrjete sociale.Në foton e mësipërme, Shkurte Fejza është me bashkëshortin e saj prej 37 vitesh Hajrush Behluli.

Duket në super formë/ Feston sot 61-vjetorin e lindjes, e gjeni dot

Ata kanë 4 fëmijë bashkë. Këngëtarja shpesh herë publikon portrete familjare në profilet e saj në rrjetet sociale.

Duket në super formë/ Feston sot 61-vjetorin e lindjes, e gjeni dot

Duket në super formë/ Feston sot 61-vjetorin e lindjes, e gjeni dot