BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Gossip

Duket se vitet kanë ndaluar për të! Nuk do e besoni sa vjeç mbush sot Soni Malaj

Duket se vitet kanë ndaluar për të! Nuk do e besoni sa

Këngëtarja, Soni Malaj feston sot ditëlindjen. Përtej urimeve të shumta që ka marrë nga fansat dhe miqtë e saj, a e dini sa vjeç mbush sot këngëtarja? Ndonëse duket se vitet kanë ndalur për të, Soni Malaj sot mbush 38 vjeç. Ajo ka lindur në vitin 1981 në Tropojë.

Këngëtarja në këtë qytet ka pasur edhe fillimet e karrierës së saj muzikore, por në moshën 14-vjeçare ajo pati suksesin më të madh, teksa u dallua nga një studio muzikore.

Tani Soni është një ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe në karrierën e saj numëron disa hite muzikore.