Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dy aktorët e ‘Portokallisë’ dalin me sy të nxirë në televizor, çfarë ka ndodhur? (Foto) 

Postuar: 15/11/2019 - 13:55

Aktori, Rezart Veleshnja ka publikuar një video në ‘Instastory’ ku shihet me sy të nxirë dhe kjo gjë ka alarmuar fansat, të cilët kanë menduar se e ka rrahur dikush.

Disa orë më vonë, aktori ka publikuar të tjerë story ku shihet që syri nuk është i nxirë dhe më pas ka sqaruar ndjekësit për atë që i ka ndodhur.

Rezarti me shaka thotë se atë dhe Florin i ka rrahur Luana, por rrëfen se kjo ka qenë një shaka dhe syrin e ka nxirë me produkte make up-i për puntatën e radhës të emisionit të Luanës.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 17:40

Një lajm i trishtë vjen nga bota e muzikës, ku raportohet se reperi i famshëm Juice WRLD është ndarë nga jeta.

Postuar: 08/12/2019 - 14:41

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po shijojnë pushimet në alpet e Zvicrës.

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu