BREAKING NEWS

Të tjera detaje të rëndësishme nga plagosja në Allias, autorët kthyen gjithçka përmbys në vilë

x

Gossip

Dy aktorët e ‘Portokallisë’ dalin me sy të nxirë në televizor, çfarë ka ndodhur? (Foto) 

Aktori, Rezart Veleshnja ka publikuar një video në ‘Instastory’ ku shihet me sy të nxirë dhe kjo gjë ka alarmuar fansat, të cilët kanë menduar se e ka rrahur dikush.

Disa orë më vonë, aktori ka publikuar të tjerë story ku shihet që syri nuk është i nxirë dhe më pas ka sqaruar ndjekësit për atë që i ka ndodhur.

Rezarti me shaka thotë se atë dhe Florin i ka rrahur Luana, por rrëfen se kjo ka qenë një shaka dhe syrin e ka nxirë me produkte make up-i për puntatën e radhës të emisionit të Luanës.