BREAKING NEWS

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e “SKY”, ja si do zëvendësohet kupola, shefat e komisariateve dhe drejtorët e drejtorive, gati 600 fytyra të reja në krye të rendit

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep dorëheqjen pas të gjitha arrestimeve në qeverinë e tij dhe arsyeja që mund të ketë detyruar gjykatësen të çojë në arrest shtëpie Jamarbër Malltezin

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep
x
BREAKING NEWS

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin nga burgu është kushërira e parë e Ilir Metës, ja njerëzit e ish-presidentit brenda drejtësisë dhe kush është besniku i Sali Berishës që rrezikon të prangoset

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga dëshmitarët për dosjen “CEZ-DIA”, ja skema që po përdor bashkë me Sali Berishën për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin vendimin për të çuar në burg Sali Berishën dhe Jamarbër Malltezin, ja praktika gjyqësore që i fundos, çfarë pritet të ndodhë në Gjykatën e Lartë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin
x
BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale dhe zhvarrimi i kufomës së biznesmenit të njohur, Geri Kokalari thirrje SPAK të hetojë Berishën, ja disa nga krimet ku është përfshirë ish-kryeministri

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale
x
BREAKING NEWS

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që dëshmojnë se Sali Berisha është vrasësi i padënuar i “21 Janarit”, zbardhen prapaskenat e bujshme

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që
x
BREAKING NEWS

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga Europol të përgjimeve të “EncroChat” dhe “Sky”, Rrumbullaku hap me urgjencë garën për gradat

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga
x

Gossip

"Dy dashuritë e mia", Big Brother VIP "bashkon" gratë e Sabianit. Ja reagimet e tyre ndaj këngëtarit (FOTO)

"Dy dashuritë e mia", Big Brother VIP "bashkon"

Shumë solar dhe paqësor, Sabiani duket si një personazh publik pa të fshehta. Por në fakt ai ka mbajtur gjithmonë shumë hermetike jetën e tij private dhe marrëdhënien me bashkëshortet.

Këngëtari është baba i dy fëmijëve, të cilët kanë nëna të ndryshme. Por marrëdhenia me to ka qenë gjithmonë e çuditshme, të paktën për sytë e publikut.

Në rrjetet sociale Sabiani nuk ndjek as nënën e Keisit dhe as nënën e Ernesit. Por të dyja janë mjaft aktive dhe herë pas here shprehin dashurië për Sabianin. Edhe së fundmi ku situata e Sabianit në “Big Brother VIP” ka qenë e komplikuar, si Arnisa ashu dhe Eriola kanë shprehur mbështetjen për këngëtarin, por jo vetëm mbështetjen, edhe dashurinë për të.

"Dy dashuritë e mia", Big Brother VIP "bashkon"

“Dy dashuritë e mia në një foto”, shkruan nëna e Keisit, me të cilën për aq sa dihet në media Sabiani është ndarë prej kohësh.

Nga ana tjetër Arnisa, pra nëna e djalit të tij shoqëron me zemra foto të partnerit të tij që ndan herë pas here. Rreth 1 vit më parë, pas daljes nga BBV 1, i pyetur për marrëdhëniet me nënat e fëmijëve të tij, Sabiani ka treguar se ka një raport të shkëlqyer dhe i vlerëson për faktin se nëse s’do të ishin ato s’do të kishte Kejsin dhe Enesin.

"Dy dashuritë e mia", Big Brother VIP "bashkon"

“Do të jem shërbëtori i tyre gjithë jetën”- është shprehur Sabiani duke folur me superlativa për to e duke nënkuptuar se ruan një marrëdhënie të mirë edhe me ish bashkëshorten e tij, nënën e Kejsit.

"Dy dashuritë e mia", Big Brother VIP "bashkon"