BREAKING NEWS

“Emra që i njeh e gjithë Tirana, do të tronditen pushtetet”, Lorenc Vangjeli lëshon 'bombën' dhe tregon çfarë do ndodhë së shpejti: Aferë më e madhe se Inceneratorët

“Emra që i njeh e gjithë Tirana, do të tronditen
x
BREAKING NEWS

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin Monika Kryemadhin, sulmon Inceneratorët me faktet publike të Jorida Tabakut

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin
x
BREAKING NEWS

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek dorëheqja për Shkëlzen Berishën, del videoja e Ilir Metës dhe Sali Berishës që po qarkullon me shpejtësi

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek
x
BREAKING NEWS

“Bota ka hyrë në një politikë të madhe”/ Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e rëndësishme dhe fatin e frikshëm që e pret Vladimir Putin: Në Shqipëri do krijonte një...

“Bota ka hyrë në një politikë të madhe”/
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Berisha vrasës, ka thirrur protestën për hallin e tij dhe kundër SHBA, ja pse më 7 korrik rrezikon të përsëritet ‘21 janari’ dhe çfarë e lidh kreun e ‘Foltores’ me Metën

Spartak Braho: Berisha vrasës, ka thirrur protestën për hallin e
x
BREAKING NEWS

Krimi ekonomik operacion blic/ Arrestohen 8 persona, mes tyre edhe zyrtarë të bashkisë, në pranga edhe drejtori i varrezave të Tufinës. Ja skema që përdornin për të vdekurit

Krimi ekonomik operacion blic/ Arrestohen 8 persona, mes tyre edhe zyrtarë
x
BREAKING NEWS

Shifrat e të infektuarve po arrijnë nivele të larta/ Konferencë urgjente nga Komiteti Teknik i Ekspertëve: Po qarkullon nënvarianti i ri i Omicron

Shifrat e të infektuarve po arrijnë nivele të larta/
x
BREAKING NEWS

Alarmohet Evropa, Moska vendos 30 raketa e dy nëndetëse në Detin e Zi, Polonia përgatitet për luftë

Alarmohet Evropa, Moska vendos 30 raketa e dy nëndetëse në Detin
x

Gossip

Dy ditë pas lindjes, Luana Vjollca ndan momentet emocionuese dhe publikon fotot e ëmbla me Marinën dhe Marget

Dy ditë pas lindjes, Luana Vjollca ndan momentet emocionuese dhe publikon

Dy ditë pas ardhjes në jetë të vogëlushes, tezja Luana Vjollca ka postuar dy foto shumë prekëse dhje emocionuese. Një foto me duart e bashkuara me Marinën duke treguar se është gjithmonë pranë saj.

Pas kësaj ajo ka ndarë edhe një moment me mbesën e vogël, e cila i kapur gishtin.

“Marget, tezja vdes për ty”, ka shkruar Luana krah postimit.

Dy ditë më parë, ajo dhe Marina ndanë një set fotografik të realizuar pak para ardhjes në jetë të vogëlushes, momente këto që do të jenë një kujtim i bukur përherë.

Dy ditë pas lindjes, Luana Vjollca ndan momentet emocionuese dhe publikon

Dy ditë pas lindjes, Luana Vjollca ndan momentet emocionuese dhe publikon

Më të lexuarat