BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

Dy ish-konkurrentë që bënë bujë me marrëdhënien e tyre rikthehen në “Për’puthen”?!

Dy ish-konkurrentë që bënë bujë me

Edicioni i tretë i programit të dashurisë “Për’puthen” ka pasur disa ndryshime në rregulla.

Duke qenë se më përpara vetë autorja e programit Olsa Muhameti ishte shprehur se nuk ka rikthime, çdo gjë duket se ndryshoi me hyrjen e Mevlanit dhe Anës, të cilët kanë qenë pjesë e “Për’puthen 2”.

Vetë Olsa Muhameti ka shprehur se rikthimet sipas saj janë të nevojshme dhe se nuk do të ndalojë me aq. Ajo u shpreh në Top Albania Radio se do të rikthente dhe dy ish-konkurrentë, po të sezonit të tretë e mesa duket bëhet fjala për Edin dhe për Adën, të cilët u përjashtuan për thyerje rregullash.

Përflitet se Edi dhe Ada, të cilët nisën një rrugëtim bashkë do të rikthehen në program mbase për ta vazhduar dhe ushqyer pëlqimin e tyre brenda programit.

Edi ka qenë ai, i cili ka pyetur dhe ndjekësit e tij në Instagram nëse u mungon në emision dhe se a dëshirojnë të rikthehet.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe Mevlani para se të hynte përsëri.

Edi dhe Ada patën një takim të bukur të parë bashkë, për tu zënë më pas me fjalë të rënda e për ta mbyllyr me një kërkim faljeje të ndjerë e surprizues në mënyrë që të vazhdonin njohjen.

 

Më të lexuarat