BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

Dy javë tek Infektivi me probleme të rënda në frymarrje, regjisorja tregon si paraqitet gjendja shëndetësore e artistes së madhe shqiptare

Dy javë tek Infektivi me probleme të rënda në frymarrje,

Këngëtarja shkodrane, Justina Aliaj prej dy javësh ndodhet në spitalin Infektiv si pasojë e infektimit me koronavirus.Mësohet se gjendja shëndetësore e artistes është përmirësuar dhe mjekët ja kanë hequr oksigjenin.

Lajmin e ka bërë të ditur në emisionin ‘ABC e Mëngjesit’, regjisorja Najada Elmazi, e cila u shpreh se lajmet rozë që kanë dal në media nuk janë të vërteta.

“Justina momentalisht që po flasim është shumë mirë. Kanë dal nga ato lajmet rozë në media. Ajo kur i dëgjoi këto lajme tha se në të vërtetë është mirë”, tha ndër të tjera ajo.

Dy javë tek Infektivi me probleme të rënda në frymarrje,