Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dy këngëtarët e famshëm të hitit "Senorita" po thyejnë internetin, puthja e tyre para kamerës po çmend fansat (VIDEO)

Postuar: 12/09/2019 - 08:02

Në rregull, ju lutem tërhiqeni një hap pas nga telefoni juaj, pasi interneti dhe rrjetet sociale po çmenden pas kësaj video të publikuar pak minuta më parë nga dy këngëtarët e njohur të hitit “Senorita”, Shawn Mendes dhe Camila Cabello.

Pas muajsh ata janë përlotur për lidhjen apo miqësinë e lezetshme midist tyre, por sot Shawn Mendes dhe Camila Cabello sapo i kanë dhënë fansave një përgjigje të saktë.

"Ne pamë në Twitter, që ju jeni duke folur duke për mënyrën se si po putheshim dhe që duket e çuditshme. Pra ne puthemi si peshku, ”- shprehet Mendes para videos të postuar në Instagram.

"Po, kjo me të vërtetë na lëndon ndjenjat", - shton Cabello.

"Ne thjesht duam t'ju tregojmë se si puthemi me të vërtetë," shton ylli kanadez i popit.

Puthja e madhe nuk është momenti i vetëm i nxehtë i Cabellos tani. Këngëtarja me origjinë kubane sapo publikoi videon muzikore kinematografike "Liar".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2019 - 20:13

Ish-deputetja Albina Deda dhe vajza e saj Ada kanë qenë të ftuara pasditen e sotme në emisionin 'Rudina'.

Postuar: 19/09/2019 - 18:31

Në vitin 2013, projekti muzikor i titulluar "Të ka lali shpirt", arriti të shndërrohej

Postuar: 19/09/2019 - 15:42

Koncerti “Tingujt e Çarshisë”, i mbajtur për 3 ditë me rradhë në kryeqytetin e Maqedo

Postuar: 19/09/2019 - 15:30

Kujt i ndodh të takojë mbretëreshën Elizabeth duhet ta dijë mirë këtë rregull.

Postuar: 19/09/2019 - 09:59

Të flasësh për problemet e shëndetit mendor, tashmë nuk konsiderohet më dhe aq tabu!

Postuar: 19/09/2019 - 09:31

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Aurela Gaçe ka nisur në Amfiteatrin e Tiranës koncertin për të cili

Postuar: 18/09/2019 - 21:15

Këngëtarja Baby G ka disa kohë që nuk është aktive në estradën shqiptare.Së fundmi në rrjetin e s