BREAKING NEWS

Sa do bjerë ekonomia pas krizës së COVID-19? Rama i befason të gjithë me përgjigjen e tij

Sa do bjerë ekonomia pas krizës së COVID-19? Rama i befason
x

Gossip

Dy këngëtaret e njohura shqiptare në zi, humbasin parakohe nga jeta njeriun e tyre të shtrenjtë (FOTO)

Dy këngëtaret e njohura shqiptare në zi, humbasin parakohe nga

Një sëmundje e rëndë i ka marrë jetën parakohe nënës së këngëtares Xhesika Polo.

Mamaja e Xhesikës është njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, e cila e ka bërë të ditur lajmin përmes një fotoje të publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’, duke i uruar kështu lamtumirën e fundit.

“Lamtumirë motra ime e shtrenjtë, qoftë i lehtë dheu për ty zemra ime”, shkruan Valbona ndërsa ka publikuar një foto me të motrën.

Xhesika Polo është një nga këngëtaret e reja më të preferuara për publikun e cila e nisi rrugëtimin në kompeticionin ‘X Factor Albania’, duke vijuar më pas me një sërë hitesh dhe çmimesh në kompeticione të ndryshme.

Dy këngëtaret e njohura shqiptare në zi, humbasin parakohe nga